Návštěvní kniha

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 2940..2949

V knize je celkem 6321 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:Jančí
Obec:Rakovník
Stát:Čr
Datum:2007-07-20 16:08:13
Vzkaz:Romčule : Mno asi jak kerý já třena znam jednoho(nebudu ho jmenovat)a ten právě už na brutus moooc nechodí a to snima právě hrál:-)no jo no,časy se mění:-)
id: 3506

Jméno:Hadruna
Datum:2007-07-20 00:49:18
Vzkaz:K tem Plasum.. Docela mi mrazi... Zacala sem tam jezdit \"jen\" deset let. Po navsteve skleniku sme zalehli pod frnakovnik a rano prvnim vlakem dom... Kde sou ty casy.... Proto pozvedneme kelimek a tradaaa do Plas!!!
id: 3505

Jméno:Romčule
Obec:Praha
Stát:CZ
Datum:2007-07-19 16:12:33
Vzkaz:Tak si tak prohlížím seznámek všech členů a docela by mě zajímalo, jestli ti kteří již nejsou členy, zajdou zapařit na Brutus? Jinak se moc těšákuju do Roztok OU JÉ
id: 3504

Jméno:Dášule
Datum:2007-07-19 15:34:24
Vzkaz:je velká škoda,že se tady vedou takový ponurý debaty,myslím si,že by tady měla panovat hlavně dobrý nálada a zdravý duch!Vždycky jsme strašně rádi jezdili na kapelu a dokud to bude možné budeme je podporovat i nadále. Vždy se rádi uvidíme se známými tvářemi.Je pravda,že už to není jako dřív,na Brutus se jezdilo vlakem jen se spacákem a flaškou něčeho dobrýho v ruce.Jak Sáša spustil to svoje\"kdo na to má\" byli jsme mezi prvními na parketu a končili jsme tancem v rytmu San Franciska potom se pařilo až do rána ve skleníku s parádní muzikou a vlasatejma chlapama za barem,škoda,že tohle z Plas vymizelo mělo to svoje kouzlo, ale každá doba přináší něco pozitivního a něco negativního a my si z toho musíme vybrat to co nám nejvíc vyhovuje...tak čauves za týden v Plasých :-))
id: 3503

Jméno:Leoš
Obec:Zahořany
Stát:Čechy
Datum:2007-07-19 15:18:39
Vzkaz:Když to tak čtu,tak 80% jsem fakt přehnal.Takže doufám,že ti správní bigbíťáci a samozřejmě bigbíťačky dorazí příští víkend do Roztok u Křivoklátu,hned po té do Plas a tam všem ukážou v čem je naše síla!!!
P.S.
Kvalitní metal bych si fakt po zábavě dopřál s chutí.
id: 3502

Jméno:Monika
Datum:2007-07-19 14:47:41
Vzkaz:Jestli na Brutus chodí lidi, který poslouchají disco a popík, tak mi to nevadí, taky to posloucham. Na tom neni nic špatnýho. Důležitý je, co mají v hlavě. Nicméně chápu tuto připomínku a chápu, že timhle způsobem se Brutus zábavy dostávají asi do jinejch sfér, než byly před x-lety. Věřim, že to bylo úplně jiný.
Je ale rozdíl mezi potyčkou a bezdůvodnym napadenim člověka ležícího na zemi a snažícího se o spánek.
Každopádně děkuju všem, který nějak reagovali na muj první příspěvek. Snad se mi podařilo to, co mělo bejt účelem. Chtěla jsem, aby se buď chytili ty kreténi, kterejch se to týkalo, anebo aby se chytili lidi, který mají stejnej názor jako já. Myslim si, že bychom si určitě měli víc všímat dění kolem nás a nebejt lhostejný k tomu, pokud si myslíme, že něco v tom dění neni úplně v pořádku. Už jen proto, že jednoho krásnýho dne se může situace otočit - my se staneme obětí a kolem nás budou nečinný a lhostejně přihlížející lidi. A to by se asi nikomu z nás nelíbilo, že ne...
Takže eště jednou děkuju.
id: 3501

Jméno:mot
Datum:2007-07-19 14:15:29
Vzkaz:Jinak ještě k tomu dalšímu dění, nějaká ta potyčka se tam vždycky našla (jako na každém bigbítu), okraden taky občas někdo byl a dokonce i k tomu utopení čas od času došlo, takže v tomto směru bych to zas tak nedramatizoval. Ale pravda je, že mi ti nemakačenkoví somráci před vchodem a nejrůznější náckové uvnitř taky pěkně pijou krev.
id: 3500

Jméno:mot
Datum:2007-07-19 14:13:25
Vzkaz:Plasy: Zcela souhlasím s posledním příspěvkem. Ale s tím dalším už méně. Ta procenta jsou jiná. 10 % škodiči, s tím souhlasím, 30 % bigbíťáci a zbytek čumilové, diskouši a podobní. Úpadek začal ve chvíli, kdy v poslední sezóně skleníku zmizely plakáty ze starých Metal Hammerů i reprodukovaný hard rock a místo toho tam nějaké lepé děvy čepovaly limonádu za dunivých zvuků disca. Znesvěcení posvátného skleníku, jak má být. S tejné je to s Czech Rock Blockem, kde se na pódiu nyní střídají zjevy, jako Petr Kolář, Aneta Langerová, Katapult či Ewa Farna. Svět se mění, leč my bohužel ne.
id: 3499

Jméno:rokenroler
Datum:2007-07-18 14:26:46
Vzkaz:Maličko k Plasům. Každý kdo pamatuje Plasy z devadesátých let, musí vědět o jejich úpadku už snad od r. 2000. Zmizel nejen skleník, ale i ta nádherná konkurence mezi stánkaři.. Od rána už si drželi místa a někteří už vesele napájeli brutusáky, kteří dorazili z páteční akce. A nekončili pár minut po konci, ale člověk si ráno mohl koupit vyprošťovák, probrat s nimi večer atak. Bývala to nádherná spolupráce. Dnes se člověku jen udělá zle z teplých nápojů (stejných u všech stánků orevřených jen chvilku). Je to smutný úpadek. Kvalitní Plasy, vzpomínáme...
id: 3498

Jméno:Leoš
Obec:Zahořany
Stát:Čechy
Datum:2007-07-18 12:19:16
Vzkaz:Do Plas jezdím od roku 1991 s mírnou přestávkou,která byla bohužel naprosto nezbytná.
Plasy a skleník - tak to byla fakt bomba.Pařby do rána a na praní nebyl čas!Doba se trochu posunula a je spousta nových lidiček.Ale i přesto si myslím,že 80% jsou bigbíťáci;10% zvědaví a tak trochu vyplašení,ale naprosto neškodí čumilové a bohužel zbývá 10% škodičů.A s tím se nedá bohužel nic dělat.
Doufám,že zbývající Plasy a samozřejmě i spousta dalších skvělých akcí se obejde bez nepříjemností.
id: 3497

Predchozí stránka Další stránka