Návštěvní kniha

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 2980..2989

V knize je celkem 6359 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:Romčule
Obec:Praha
Stát:CZ
Datum:2007-07-19 16:12:33
Vzkaz:Tak si tak prohlížím seznámek všech členů a docela by mě zajímalo, jestli ti kteří již nejsou členy, zajdou zapařit na Brutus? Jinak se moc těšákuju do Roztok OU JÉ
id: 3504

Jméno:Dášule
Datum:2007-07-19 15:34:24
Vzkaz:je velká škoda,že se tady vedou takový ponurý debaty,myslím si,že by tady měla panovat hlavně dobrý nálada a zdravý duch!Vždycky jsme strašně rádi jezdili na kapelu a dokud to bude možné budeme je podporovat i nadále. Vždy se rádi uvidíme se známými tvářemi.Je pravda,že už to není jako dřív,na Brutus se jezdilo vlakem jen se spacákem a flaškou něčeho dobrýho v ruce.Jak Sáša spustil to svoje\"kdo na to má\" byli jsme mezi prvními na parketu a končili jsme tancem v rytmu San Franciska potom se pařilo až do rána ve skleníku s parádní muzikou a vlasatejma chlapama za barem,škoda,že tohle z Plas vymizelo mělo to svoje kouzlo, ale každá doba přináší něco pozitivního a něco negativního a my si z toho musíme vybrat to co nám nejvíc vyhovuje...tak čauves za týden v Plasých :-))
id: 3503

Jméno:Leoš
Obec:Zahořany
Stát:Čechy
Datum:2007-07-19 15:18:39
Vzkaz:Když to tak čtu,tak 80% jsem fakt přehnal.Takže doufám,že ti správní bigbíťáci a samozřejmě bigbíťačky dorazí příští víkend do Roztok u Křivoklátu,hned po té do Plas a tam všem ukážou v čem je naše síla!!!
P.S.
Kvalitní metal bych si fakt po zábavě dopřál s chutí.
id: 3502

Jméno:Monika
Datum:2007-07-19 14:47:41
Vzkaz:Jestli na Brutus chodí lidi, který poslouchají disco a popík, tak mi to nevadí, taky to posloucham. Na tom neni nic špatnýho. Důležitý je, co mají v hlavě. Nicméně chápu tuto připomínku a chápu, že timhle způsobem se Brutus zábavy dostávají asi do jinejch sfér, než byly před x-lety. Věřim, že to bylo úplně jiný.
Je ale rozdíl mezi potyčkou a bezdůvodnym napadenim člověka ležícího na zemi a snažícího se o spánek.
Každopádně děkuju všem, který nějak reagovali na muj první příspěvek. Snad se mi podařilo to, co mělo bejt účelem. Chtěla jsem, aby se buď chytili ty kreténi, kterejch se to týkalo, anebo aby se chytili lidi, který mají stejnej názor jako já. Myslim si, že bychom si určitě měli víc všímat dění kolem nás a nebejt lhostejný k tomu, pokud si myslíme, že něco v tom dění neni úplně v pořádku. Už jen proto, že jednoho krásnýho dne se může situace otočit - my se staneme obětí a kolem nás budou nečinný a lhostejně přihlížející lidi. A to by se asi nikomu z nás nelíbilo, že ne...
Takže eště jednou děkuju.
id: 3501

Jméno:mot
Datum:2007-07-19 14:15:29
Vzkaz:Jinak ještě k tomu dalšímu dění, nějaká ta potyčka se tam vždycky našla (jako na každém bigbítu), okraden taky občas někdo byl a dokonce i k tomu utopení čas od času došlo, takže v tomto směru bych to zas tak nedramatizoval. Ale pravda je, že mi ti nemakačenkoví somráci před vchodem a nejrůznější náckové uvnitř taky pěkně pijou krev.
id: 3500

Jméno:mot
Datum:2007-07-19 14:13:25
Vzkaz:Plasy: Zcela souhlasím s posledním příspěvkem. Ale s tím dalším už méně. Ta procenta jsou jiná. 10 % škodiči, s tím souhlasím, 30 % bigbíťáci a zbytek čumilové, diskouši a podobní. Úpadek začal ve chvíli, kdy v poslední sezóně skleníku zmizely plakáty ze starých Metal Hammerů i reprodukovaný hard rock a místo toho tam nějaké lepé děvy čepovaly limonádu za dunivých zvuků disca. Znesvěcení posvátného skleníku, jak má být. S tejné je to s Czech Rock Blockem, kde se na pódiu nyní střídají zjevy, jako Petr Kolář, Aneta Langerová, Katapult či Ewa Farna. Svět se mění, leč my bohužel ne.
id: 3499

Jméno:rokenroler
Datum:2007-07-18 14:26:46
Vzkaz:Maličko k Plasům. Každý kdo pamatuje Plasy z devadesátých let, musí vědět o jejich úpadku už snad od r. 2000. Zmizel nejen skleník, ale i ta nádherná konkurence mezi stánkaři.. Od rána už si drželi místa a někteří už vesele napájeli brutusáky, kteří dorazili z páteční akce. A nekončili pár minut po konci, ale člověk si ráno mohl koupit vyprošťovák, probrat s nimi večer atak. Bývala to nádherná spolupráce. Dnes se člověku jen udělá zle z teplých nápojů (stejných u všech stánků orevřených jen chvilku). Je to smutný úpadek. Kvalitní Plasy, vzpomínáme...
id: 3498

Jméno:Leoš
Obec:Zahořany
Stát:Čechy
Datum:2007-07-18 12:19:16
Vzkaz:Do Plas jezdím od roku 1991 s mírnou přestávkou,která byla bohužel naprosto nezbytná.
Plasy a skleník - tak to byla fakt bomba.Pařby do rána a na praní nebyl čas!Doba se trochu posunula a je spousta nových lidiček.Ale i přesto si myslím,že 80% jsou bigbíťáci;10% zvědaví a tak trochu vyplašení,ale naprosto neškodí čumilové a bohužel zbývá 10% škodičů.A s tím se nedá bohužel nic dělat.
Doufám,že zbývající Plasy a samozřejmě i spousta dalších skvělých akcí se obejde bez nepříjemností.
id: 3497

Jméno:Dášule
Datum:2007-07-18 10:44:13
Vzkaz:Teda lidičky musím říct, že mi normálně z Vaší debaty mrazí. Do Plas jezdím už od svých 17 let tudíž 16 let a tohle se snad nikdy nestalo nikdo se tam netopil a nikdo se tam nemlátil. Pařilo se do rána ve skleníku a potom u skleníku, pálili jsme kelímky a byli jsme šťastní a všichni jsme se měli rádi, tohle co tady poslední dobou čtu je dost morbidní. Myslím si, že Plasy jsou pro spoustu lidiček dost kultovním místem , a byla bych moc ráda a určitě je nás více takových, aby tomu tak bylo i nadále....
Užívejte!!!!
id: 3496

Jméno:Monika
Datum:2007-07-18 09:59:00
Vzkaz:Jo, Klatovy jsme jezdili taky (Klatovy, Mochtín, Strážov...), ale teď už vlivem vzrůstajícího věku :o) jezdíme obecně míň. Ale Plasy právě skoro každý. Jasně, taky dělam bordel, občas i nepřátelskej, ale spíš stylem kraválu a nadávání. Takhle fakt můžou fungovat akorát ubožáci, který o sobě samejch mají ve skutečnosti tak nízký mínění, že si musej zvyšovat ego timhle způsobem. Kdybych u toho byla, taky bych to nenechala bejt, i kdybych byla sama. Bohužel, nebylo mi to souzeno. Ono zase v půl pátý ráno u toho tolik lidí bejt asi ale nemohlo. Nicméně věřim tomu, že byli lidi, který to třeba zaslechli nebo zahlídli, a drželi se dál. Nikdo si nechce nechat rozbít hubu za cizího. Těžko říct, jak to vypadalo. Každopádně jsem si po 5 letech celkem zkazila názor na Plasy. Vůbec jsem si myslela, že na Brutus chodí spíš taková ta normálnější část lidstva. Omyl...A myslim si, že pokud se tam eště vyskytne pár problémů podobnýho rázu, přijdou Plasy o vysokou návštěvnost.
id: 3495

Predchozí stránka Další stránka