Návštěvní kniha

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 790..799

V knize je celkem 6394 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:Vláďa
E-mail:
Datum:2013-05-31 13:30:33
Vzkaz:Volali nám zoufalí páni pořadatelé, že večerní vystoupení v Újezdě u Hořovic je zrušeno z důvodu nepřízně počasí a nezpůsobilosti podmáčeného a vodou nasáklého areálu. My všichni budeme muset nassát něco jiného jinde a v Újezdě na viděnou v náhradním srpnovém termínu!!!
id: 5754

Jméno:alice
E-mail:
Datum:2013-05-31 12:55:28
Vzkaz:fajn Eti... běž se s kámošema pobavit někam za kilo,za zbylejch osmdesát si dej dva panáky. Přeju ti, ať se dobře bavíš. Brutus ještě nikdy nic neodzíval, atmosféru dělají kromě kapely i lidi, mezi který patříš. Jak jednoduchý je anonymě na někoho poslat slinu, že ? :-)
id: 5753

Jméno:Eti
E-mail:
Datum:2013-05-31 09:30:08
Vzkaz:Myslim, že neni těžký si to spočítat. Vstup za kilo a nějakej ten tisíc lidí je dohromady víc peněz (pro pořadatele i kapelu) než 300 lidí a vlez 180... Brutus taky nikdy nebyl kapela pro boháče, viz všechny ty Krátery a Inkvizitory, co tam chodily a už nechoděj... I to je atmosféra Brutusu, která jde do p... Méně je někdy prostě více, a radši naženu s sebou ještě deset kámošů a každej dáme kilo, než pojedu max. s přítelkyní a dáme skoro kila dvě, přičemž tam, jak někdo řekl, nikoho nepotkáme už...
id: 5752

Jméno:Kačka
E-mail:
Datum:2013-05-30 17:44:11
Vzkaz:Lada - já se nerozčiluju, já to jen konstatuju
id: 5751

Jméno:Patrik
E-mail:
Datum:2013-05-29 17:34:40
Vzkaz:Moje troška do mlýna - podle mě vůbec nejde o cenu vstupnýho, je to tím, že kapela, a to v podstatě už od odchodu Cermana vadne a vadne. Pamatuju zábavy, kdy chcalo celej večer a stejně tam bylo skoro tisíc lidí. Jenže to Brutus hrál ještě opravdu rock and roll se vším všudy..
id: 5750

Jméno:Lada
E-mail:
Datum:2013-05-28 17:51:25
Vzkaz:Kačko, nerozčiluj se. Samozřejmě, že to není oproti jiným cenám taková pálka, která by se nedala zvládnout. A že se zdražuje všechno ví skoro každý z nás. No a to je právě ono - zdražuje se všechno a tudíž spousta lidí, kteří by rádi jezdili, jednoduše už na to nemají. On si každý rozmyslí, jestli zaplatí nájem, všechny poplatky, které prostě zaplatit buď jak buď musí, aby časem nepřišel exekutor a nebo jestli pojede na zábavu, kde zaplatí vstupné, nějaké to pivo či panáka a taky se musí nějak dopravit pokud zábava není v místě bydliště. A to sumasumárum nějakou tu částku přece jen dá. No a tak mu vyjde, že si může nějakou zábavu dovolit třeba jen jednou měsíčně a někdy ani to ne. A to nemluvím o tom, že existuje i jiná zábava jako např. divadla, kina, výstavy, atd atd, kam se člověk chce taky vydat. Každému se peníze z rukávu nesypou a tak si musí vybrat, co je pro něj důležitější. Jinak nic proti nikomu - každý máme svůj názor.
id: 5749

Jméno:Kačka
E-mail:
Datum:2013-05-28 17:00:57
Vzkaz:Kur*a, absolutně nechápu, proč pořád má spousta lidí problém dát za vstup 180 Kč, i kdyby 200, tak je to pořád paráda. Oproti době před deseti lety se vstup zvedl o třetinu a o kolik % se zdražilo vše ostatní, to co denně kupujete?

Pokles návštěvnosti, nebo návštěvnost na houpačce zaznamenávají všichni interpreti, ale svádět to na výši vstupnýho? Obzvláť když zdražuje všechno a tím pádem musí být i vyšší vstupné než před deseti či dvaceti lety? Tak si holt dáte o pivo či panáka míň.
id: 5748

Jméno:Jazz
E-mail:
Datum:2013-05-27 21:29:13
Vzkaz:Brutus v Plasích byl super!!! Myslím, že lidi odradilo počasí a ne cena!!! V červnu bude zase plno, Brutus tradice!!!
id: 5747

Jméno:Léňa
Obec:Klatovy
E-mail:
Datum:2013-05-27 19:53:03
Vzkaz:Dnes již podruhé... Nemyslím si, že mám patent na rozum, mohu se i plést. Přítel dobře trefil stav věcí a cen. V současnosti, mluvím o akcích, které jsem sama v poslední době navštívila, je na VŠECH úbytek návštěvníků značný a to se konaly na různých místech i neopakovaně: Tři sestry, Brutus, Extra band, Arakain, Brichta, Argema, Kečup. I když u Brutusu mi to není úplně logický, protože v poměru cena X výkon dávají rozhodně nejvíce a hodně poctivě. Já Plasy pamatuju vždy čtyřikrát za rok. Je to tradice i určitý kult. Problém je opravdu v tom, že lidi obecně nemají prachy!!! Tak holt na nějakou akci se jich sejde víc, někdy míň. Svou roli hraje i počasí a počet souběžných akcí kolem. Brutus nebyl a nebude nikdy TV kapelou. Živé hraní je jeho jedinou pořádnou prezentací, když to kluci přestanou dělat, tak sami sebe omezí a ochudí nejvíce nás - fanoušky. A proto: choďme na BRUTUS!!! :-)
id: 5746

Jméno:Tajný přítel
E-mail:
Datum:2013-05-27 17:29:11
Vzkaz:Já bych ten problém se vstupem 180,- Kč trochu rozvedl. Ta částka by ani tak nebyla problém (dokonce ani předražené nápoje a parkování), pokud by ta akce nebyla 4x během 4 měsíců. A v čem je problém? V minulosti šlo o akci, kde se vždycky setkávali lidé z širokého okolí, kteří se dlouho neviděli. Při současném stavu věcí a cen si ale každý rozmyslí, kolikrát půjde. Většina půjde maximálně dvakrát. Jenže každý půjde na jiný termín. Člověk, který půjde a nepobaví se tam tak (a s tolika lidmi) jako dřív, už příště půjde jenom jednou anebo vůbec a tím akce začne upadat. JE NEJVYŠŠÍ ČAS S TÍM NĚCO DĚLAT. A obávám se, že pokud má tahle akce zůstat masovou událostí, tak bude při současných cenách nutné zredukovat počet plaských koncertů tak, aby si to opravdu nikdo nenechal ujít. Bál jsem se to napsat, ale je to krutá pravda. Na plaském Brutusu se člověk pobaví víc než na většině festivalů, jenže festivaly nemáte na stejném místě 4x během léta. Propad začal už před lety přidáním červencového termínu.
id: 5745

Předchozí stránka Další stránka