Brutus guestbook
Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 220..229

V knize je celkem 6343 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:Svoboda
E-mail:michi79@seznam.cz
Datum:2016-11-15 07:47:47
Vzkaz:Výživná diskuse.. a souhlas se Svazackem, malým "prospěšným" zákazem to začíná a přeci víme, jak to končí! Jsem proti jakémukoliv dalšímu omezování, každý má právo volby, kam jít či nejít. Já mám slušné vychování ba i vzdělání a chlast a cigára mi nevadí a pro pana "Nekuřák a abstinent": Co to meleš za nesmysly? Co má kouření a lehké popíjení alkoholických nápojů společného s potřebou někoho mlátit, vulgárně křičet, neslušností a nevzdělaností? Dělej si co chceš, ale že jsi nekuřák a abstinent z tebe nedělá lepšího člověka, aby ses tu povyšoval nad tím, jak se jiní baví! Já s tebou rozhodně nesouhlasím a oprav si pravopisné chyby v příspěvku, pokud chceš ohrnovat nos nad námi alkoholiky. Š.
id: 6341

Jméno:ARAM
E-mail:
Datum:2016-11-14 23:42:49
Vzkaz:Co člověk to názor.Ačkoliv 19 let jsem neměl cigáro v puse si osobně myslím,že nikotýn a alkohol na tancovačku prostě patří.Jsem sice starší generace ale z mého pohledu odpůrci ať chodí radši do cukrárny než na bigbít.(K velbloudům taky patří hrby bez nich si je nedokážu představit.)Na divokých šestihodinových bigbítech osmdesátých let jsme s alkoholem prožili spoustu krásných a neopakovatelných zážitků.Když občas jen zlomek toho vyprávím svému synovi-nevěřícně kroutí hlavou.(To pouze to co uznám za vhodný.)Vždyť si každej hulí a chlastá na svojí hubu sám a za svoje.Doba se mění a i dnes si občas rád zachlastam.Nemám to nikomu za zlé dnešní mládež má jiné priority ale tak to je.Spoustu mých vrstevníků už jede v nebeském bigbítě(Deky,Robinson,Vovka,Ozzy,Alžbět....)všude jsem znal většinu lidí z nabitých sálů dnes jen nepatrný zlomeček sálů poloprázdných tak mi to ani na tancovačku netahne.(Vzpomínky zůstanou).
id: 6340

Jméno:Mirec
E-mail:
Datum:2016-11-14 18:26:13
Vzkaz:Ano,v pořádku,s tím souhlasím,ale nedokážu si představit,jak na zábavěna kterou přijde 200 lidí se nebude smět kouřit a dejme tomu polovička z nich bude chodit kouřit ven ze sálu,protože jsou prostě kuřáci.Už takhle klesá návštěvnost zábav,tak by mně zajímalo kam by se to dostalo pak.To že jsou lidi kteří se bez toho obejdou a vítají čistý vzduch..Ano,nemám problém,ale je stejný množství těch,kterým to nevadí.
id: 6339

Jméno:Nekuřák a abstinent
E-mail:
Datum:2016-11-14 13:32:08
Vzkaz:Takže aby jste se bavil, tak k tomu potřebujete hulení a alkohol ? Bez toho se nedokážete bavit ? A co třeba někoho pro zábavu zmlátit nebo vulgárně křičet ?
Co je na tom, když na jakékoli akci se chováme slušně, nebudeme se ožírat, nebude tam zahuleno. S tím snad musí souhlasit každý slušný a vzdělaný člověk.
id: 6338

Jméno:Mirec
E-mail:
Datum:2016-11-13 16:32:05
Vzkaz:Tady se nekteri snazi udelat revoluci na tanecnich zabavach...pokud to nekomu vadi tak at si najde jinou zabavu nebo s kapelou prestane vystupovat
id: 6337

Jméno:Svazaček
E-mail:
Datum:2016-11-11 12:23:31
Vzkaz:Vážený pane M, nejenže příští zábava bude bez piva. Ale pořadatelé budou mít povinnost zvát jen takové kapely, které vedou k mravnímu a kulturnímu růstu mládeže, jejich koncerty mají výchovný charakter a jsou odrazem nové společnosti, kterou právě v EU budujeme. A část výtěžku samozřejmě půjde na potřebné aktivity neziskového sektoru.
id: 6336

Jméno:Jozef K.
E-mail:
Datum:2016-11-10 15:24:35
Vzkaz:Navážu na nekuřáka a abstinenta. Jsem rád za jeho názor. Bohužel pořád nebyl schválen tzv. protikuřácký zákon, nevím, jestli se zákonodárci bojí nebo je to pouze jejich neschopnost. Každopádně jsme poslední v EU, kdo obdobný zákon nemá. Naštěstí poptávka po nekuřáckém prostředí je čím dál vyšší. Mě taky nebaví čichat smrad neomalených kuřáckých smraďochů a každou zábavu se dusit. Kuřáci jsou natolik bezohlední, že bez patřičného zákona si nikdy neuvědomí, že svým smradem ostatní kolem sebe poškozují.
id: 6335

Jméno:Nekuřák a abstinent
E-mail:
Datum:2016-11-10 11:17:00
Vzkaz:Milý pane M.,
rád slyším, že zábava byla nekuřácká. Snad uznáte, že i pasivní kouření je značně zdraví škodlivé. Nehledě že z toho smradu se vám může udělat i blivno a hadry zasmrádnou. S alkoholem je to jiná. Pokud ožrala nihoho neobtěžuje a nenapadá, pak je to jeho věc, že si ničí jen svoje zdraví. I když vrávorající, šavlující a povalující se opilci jsou něco, bez čeho bych se klidně na zábavách klidně obešel.
id: 6334

Jméno:Cipís
E-mail:
Datum:2016-11-09 20:04:20
Vzkaz:ahoj Alžběte vše nejlepší na nebeském bigbítě. Znali jsme se dobře i s Tvým kamarádem Kečupem. Byli jste nerozlučná mostecká dvojice.
Budiž Ti země lehká.
Cipís od Plzně
id: 6333

Jméno:Jozef Kupčík
E-mail:
Datum:2016-11-09 13:52:04
Vzkaz:Kondolence k úmrtí.
Josefe,
přijměte, prosím, naši upřímnou soustrast. Je nám to líto.
Jozef a Eva Kupčíkovi
id: 6332

Předchozí stránka Další stránka

Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |