Brutus guestbook
Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 910..919

V knize je celkem 6343 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:ARAM
E-mail:
Datum:2012-10-16 00:39:52
Vzkaz:Omlouvám se za můj předchozí příspěvek psaný ve značné opilosti,vzteku a lítosti.Všichni dobře-ToPi nejlíp.(jak jsem chválil soudruhy).Režim stál pochopitelně za H....o.Poznal jsem to na vlastní kůži.Doba však to byla nezapomenutelná na tom trvám(staré časy kdy bigbít byl zakazován,ale všude se hrálo ostošest...z webu Rogallo rock-Pilsner classic rock group)(Pro Kamilu- zažil jsem to,a za Kyklopem najezdil stovky km.Jasně jsem jiná generace. Dnes co se muziky týče jsou festivaly,koncerty,dostupná technika atd..Naprostý souhlas s Jardou.Na svoje zážitky(šestihodinové bigbíty atd..)tu není místo.Jináč ke kapele:Jedou si svůj styl,k 45 letům nezbývá nic jiného než-li popřát k další dlouhověkosti.Každopádně jim patří můj obdiv.(Každý den není posvícení ale tak už to v životě chodí).
id: 5582

Jméno:jarda
E-mail:
Datum:2012-10-15 15:19:52
Vzkaz:Někde níže někdo psal jak Plasy maj nízkou návštěvnost oproti minulým dobám. K tomu bych dodal asi toto - když se občas objeví Michal Cerman a začne zpívat, okamžitě lidi ožijou a jdou všichni trsat. Jeho vyhazov byla obrovská a nenapravitelná chyba. Co se týče repertoáru - dřív když byla po pauze a na konci série převzatých klasik, strašně lidí se na to těšilo. Na Beatlesárny, Stones, Clash apod. Bylo to zpestření a vždy jsme se těšili, jakou novou píseň se kapela zase naučí. A k samotným Plasům - úpadek dle mě začal postavením nápojových budek se stejným (a slabým) sortimentem. Dřív když si tam prodejci stavěli hlídali místa stánky už v sobotu dopoledne a sklízeli je v neděli dopoledne se dalo na louce pařit skoro celý víkend. A že bylo na výběr - různé druhy jídla, nápojů.. K tomu samozřejmě otevřený skleník. Teď skončí zábava a není co dělat. Proč tedy tam jezdit jako dřív? Kultovní místo si Plasáci sami zničili. A to nemluvím o tom jak vyžadují plnej vstup i po malých dětech. Co tam má lidi táhnout? :(
id: 5581

Jméno:Mirda
E-mail:miridudi12@seznam.cz
Datum:2012-10-12 18:19:44
Vzkaz:Zdar chlapi,
už je to pár let co jsem vaši zábavu párkrát navštívil..bylo to v Želči-hráli jste tam vícekrát a bylo to super!!Tak rád bych si to zopakoval!!!- snad i do podobný řeky by se dalo po těch asi 15 ti letech vstoupit!
Ale jsem línej jezdit 80km tam a zpět ( nebo spíš nemám s kým). Tak se ptám jestli někdy počítáte s hraním někde v okrese Tábor.??? Snad by se nějakej sál pro vás přeci našel.

Díky za odpověď

Mira
id: 5580

Jméno:Martin
E-mail:
Datum:2012-10-11 22:13:30
Vzkaz:Hm, a zrovna venca se podílel na drtivé většině nových songů, co tak koukám do příslušné sekce:-) ale co, brutus je fenomén a přežije všechno. a nemyslím, že by zpěváci nestíhali, čenda ty svoje party pořád zvládá (pokud se něco od léta nezměnilo), sáša taky, franta taky a vladěna má taky řadu svých, ke kterým sedí. že to občas nesedne, no co, je to brutus. ale nový zpěvák - proč ne. koneckonců, mrkněte se pár let zpátky do diskuse, jak se nadávalo na ivana - a nakonec si na něj zvykli skoro všichni a jak pak litovali, že odchází:-)
id: 5579

Jméno:Ivana
Obec:Praha
E-mail:
Datum:2012-10-11 11:53:44
Vzkaz:Iganovi: Když tu píšeš veřejně příspěvky, alespoň si to po sobě přečti a oprav si hrubky v textu.
id: 5578

Jméno:Ivana
Obec:Praha
E-mail:
Datum:2012-10-11 11:46:46
Vzkaz:Souhlasím s fanynkou, Venca bude Brutusu chybět, nechápu, jak mohli dopustit jeho odchod. Zbylí členové kapely by se měli stydět, že se s ním nedokázali veřejně rozloučit a poděkovat mu za všechnu energii, kterou za ta léta do kapely vložil.
Byla jsem se podívat ve Vagónu a musím říci, že Hasal zpívá některé písničky opravdu mizerně až směšně, vůbec mu nesedí. Měl by se více držet těch, které mu jdou přirozeně. Brutus nutně potřebuje zpěváka-frontmana typu MC, protože současní \"zpěváci\" po pěvecké ztránce citelně nestíhají. Také mě osobně mrzí, že kapela nedělá nové písničky a stále dokola odruhuje ty staré, dokonce téměř ve stejném pořadí. Ráda bych tedy popřála kapele k jejímu výročí pevné zdraví a jejím posluchačům ještě hodně dobré muziky. Iva
id: 5577

Jméno:Carlos
Obec:Prág
Stát:nebo sedět
E-mail:
Datum:2012-10-09 19:45:57
Vzkaz:Pro Sašu: včera jsi to prošvih, Robert Cray byl velmi dobrý,stejně tak celá kapela.Tak někdy příšče, oujééé...
id: 5576

Jméno:Vasek
E-mail:v.mika01@seznam.cz
Datum:2012-10-08 20:03:10
Vzkaz:Tedy ja zasnu,co se tady resi.Politika to fakt ne!!!Staci,ze se tady nesmyslne kritizuje kapela.Vzpomente si na jine kapely,ktere maji vic prestavek,nez toho hrajou.Vlado na specialnich koncertech budou neaci hoste? dik Vasek
id: 5575

Jméno:P.L.
E-mail:
Datum:2012-10-08 11:03:47
Vzkaz:Arame přečti si pořádně, jak to napsal ToPi. Má pravdu, komunistům jsme dali prostor se nadechnout a teď to máme. Debolševizovat to chtělo, debolševizovat.......
id: 5574

Jméno:Kamila
E-mail:
Datum:2012-10-07 17:19:53
Vzkaz:Arame, v době, o které píšeš zakázali komunisti Brutusu pod tímto názvem vystupovat - to byla fakt idilka...!!!!!!!!!!!!!!!
id: 5573

Předchozí stránka Další stránka

Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |