Brutus guestbook
Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |

Napište vzkaz skupině Brutus a celému světu:

Návštěvy 790..799

V knize je celkem 6321 návštěv.

Předchozí stránka Další stránka


Jméno:Vašek Košař
Obec:Kralovice
E-mail:
Datum:2013-03-26 10:06:48
Vzkaz:Tak.. Myslel jsem si, že se k dění na těchto stránkách již nikdy v životě nebudu muset vyjadřovat. Ani nyní se mi moc nechce. Evidentně si tu o mě ale někdo otírá dost špinavě pusinu, tak musím, jen krátce:-).Milane- zřejmě Křižanovský- podepsat se umím a určitě nestydím, takže zanech mlžení, prosím, je to pod úroveň.
Polopravdy, neupřímnost, pomluvy a zákeřnosti..to jsou Vaše nemoci, které od Vás lidi odvrací. Je mi hořce nad Hasalovým příspěvkem, kde o Čendovi mluví jako o děcku, které se neumí rozhodovat. Svobodná volba, říká Vám to něco? Prostě už ve Vaší kapele nechce být, přijměte to jako chlapi. Nadvláda? To je další slovo, které se v našich kruzích nepoužívá, my jsme si rovni. Nechte nás už prosím žít. Přeju Vám hodně štěstí a kvalitní muziky .
id: 5681

Jméno:Fanynka
E-mail:
Datum:2013-03-26 09:45:02
Vzkaz:Všem diskutujícím bych doporučila,aby otevřeli stránku s historií skupiny. Spousta dobrejch muzikantů............
Nepamatuju, že by někdo z nich dělal takový mediální vlny, když se rozhodl skončit. Pánové, kteří nyní z kapely po vlastní úvaze odešli, se chovají jako zhrzená manželka, která nejdřív sama opustí svoji rodinu a pak proti ní bojuje pomocí polopravd a lží. Čendovi ať se daří pod nadvládou Václava a kapele přeju spoustu dobrej kšeftů s kvalitními hráči Václavem Trlicou a Jozefem Kupčíkem.
id: 5680

Jméno:Mirek, OK1DUB
E-mail:mina@ure.cz
Datum:2013-03-26 07:57:30
Vzkaz:To: Petr

Mr. Mr.Feelgood hrají v hrají v Rakovníku v Osvěťáku TENTO PÁTEK, nikoliv v sobotu.
http://mrfeelgood.eu/?page_id=30
http://www.kulturnicentrum.cz/kalendar-akci/koncert/?more=633#ka633
id: 5679

Jméno:Milan
E-mail:
Datum:2013-03-26 07:45:23
Vzkaz:Kačena alias Čenda napsala docela prostou zprávu o tom, že se Čenda poroučel a po letech opouští kapelu. Inu proč ne, je to \"jeho\" (!) rozhodnutí a jeho volba. O to zajímavější jsou některé histerické a nepřiměřené reakce, zejména od organizátora této volby Václava alias Michala. Zajímavý výstřik a ještě si nezapomněl udělat reklamu. Úsudek ať si udělá každý sám :-)
Čendovi samozřejmě přeju vše dobré a spoustu dalších muzikantských roků.
id: 5678

Jméno:Milan
E-mail:
Datum:2013-03-26 07:31:28
Vzkaz:Kačena alias Čenda napsala docela prostou zprávu, že se Čenda rozhodl poroučet a po letech opouští kapelu. Inu proč ne, je to \"jeho\" (!) rozhodnutí a jeho volba. O to zajímavější jsou některé histerické a nepřiměřené reakce, zejména od organizátora této volby Václava alis Michala. Zajímavý výstřik a ještě si nezapomněl udělat reklamu. Úsudek ať si každý udělá sám :-)
id: 5677

Jméno:Vláďa
E-mail:
Datum:2013-03-25 23:12:38
Vzkaz:O Čendovi: Pro ty, co se o dění v Brutusu zajímají (či jen sbírají „drby“), tohle přece není žádná novinka. Na tomto fóru se to přetřásalo již od konce loňského léta. Rozhodnutí Čendy skončit v této kapele, ať již se rozhodl sám nebo ho k tomu někdo intenzivně přemlouval, nemíním komentovat (mluvili s ním o tom snad všichni z našeho týmu). Nám v kapele to oficiálně oznámil kolem Vánoc, že by chtěl být v Brutusu maximálně do června. Což by mělo normálně znamenat, když to převedu do běžné praxe: „do června jsem s vámi a pak si jdu svojí cestou“. Skutečnost byla ovšem jiná, účastnil se jen těch vystoupení, která se mu z jistých důvodů hodila. Byli jsme tedy nuceni vyhledat si adekvátní pěveckou náhradu. Po určité době jeho střídavé starty, jednou v našich barvách, jindy zase v jiném dresu, nikam nevedly a tak byly ukončeny.
Nám všem jistě zůstává spousta vzpomínek a zážitků na společně projásaná léta…
Všichni mu zajisté přejeme pevné zdraví a jasnou mysl.
id: 5676

Jméno:Petr
E-mail:
Datum:2013-03-25 21:45:45
Vzkaz:Pro ty co chtějí tuto sobotu slyšet Čendu,Bradáče,Ivana,Vencu,hrají v Rakovníku v Osvěťáku od 20.30,ale již pod názvem Mr.Feelgood.
id: 5675

Jméno:tomáš klokan
E-mail:
Datum:2013-03-25 21:34:08
Vzkaz:
Jelence
V sobotu jsme byli v Jelencích na okrese Příbram. V tištěném itineráři plánované vystoupení v Olomouci se přesunulo na léto. Zábavka byla příjemná s velmi obveselující návštěvou čilého barového pultu o přestávku a na konci.

citace z Webu....VLASTNĚ SE TAM NIC NEUDÁLO.....jen odešel nejdéle fngující člen kapely....jinak nic
id: 5674

Jméno:Vasek
E-mail:v.mika01@seznam.cz
Datum:2013-03-25 20:14:57
Vzkaz:to co tady ctu, to je docela sok.mel by ses asi Vlado vyjadrit,uz kvuli fanouskum. a co novej zpevak? dik Vasek
id: 5673

Jméno:Martin
E-mail:
Datum:2013-03-25 16:57:40
Vzkaz:když pominu fakt, že těch odchodů je poslední roky relativně dost a jako celek to působí dost rozpačitě, tak čenda by si určitě drobnou zmínku na stránkách zasloužil. nu, ať se daří (a na feelgood určitě někdy zajdeme, pokud se zadaří termín)
id: 5672

Předchozí stránka Další stránka

Domů Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty |