Cestovní plán skupiny BRUTUS
Itinerar
Domů | Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty

   

Aktualizace 2. 6. 2019.

BRUTUS 2019

pá 18.  1.  21.00-00.30  Žebrák (BE), mapa, v sále
so 19.  1.  21.00-24.00  Most (MO), Nový Obzor, mapa, v sále
pá 25.  1.  21.45-22.45  Hradec Králové (HK), KC Aldis, ples IVECO, mapa, v sále
čt 31.  1.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
pá  1.  2.  20.15-24.00  Chomutov (CV), Divadlo, mapa, v sále
so  2.  2.  21.00-24.00  Rokycany (RO), Střelnice, mapa, v sále
pá  8.  2.  21.00-24.00  Chrudim (CR), R klub, mapa, v sále
so  9.  2.  21.30-01.00  Klatovy (KT), U Košile, mapa, v sále
pá 15.  2.  21.00-01.00  Louny (LN), KD Zastávka, mapa, v sále
so 16.  2.  21.00-01.00  Toužim (KV), mapa, v sále
pá 22.  2.  20.30-23.30  Kladno (KD), Sokolovna, masopust, mapa, v sále
so 23.  2.  21.00-01.00  Volduchy (RO), mapa, v sále
pá  1.  3.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
so  2.  3.  21.00-24.00  Stříbro (TC), Kulturní dům, mapa, v sále
pá  8.  3.  21.00-24.00  Mariánské Lázně (CH), Na Dvorku, mapa, v sále
so  9.  3.  21.00-01.00  Žatec (LN), Lidový dům, mapa, v sále
pá 22.  3.  21.00-01.00  Košice (TA), mapa, v sále
so 23.  3.  20.30-24.00  Hořovice (BE), Společenský dům, mapa, v sále
pá 29.  3.  21.00-01.00  Nejdek (KV), Kulturní dům, mapa, v sále
so 30.  3.  20.00-24.00  Teplice (TP), Hvjezda, mapa, v sále
pá  5.  4.  21.00-24.00  Lovosice (LT), KS Lovoš, mapa, v sále
so  6.  4.  21.00-22.50  Strážov (KT), Plzeň (PM), Alfa, Oslava 40 let skupiny Sifon, mapa, v sále
pá 12.  4.  21.00-24.00  Týn nad Vltavou (CB), mapa, v sále
so 13.  4.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon, mapa, v sále
čt 18.  4.  21.00-01.00  Vyklantice (PE), hostinec, mapa, v sále
pá 19.  4.  21.00-01.00  Horažďovice (KT), mapa, v sále
so 20.  4.  21.00-01.00  Pavlíkov (RA), mapa, v sále
ne 21.  4.  21.00-01.00  Horní Bříza (PS), Hudební klub mapa, v sále
pá 26.  4.  21.00-24.00  Kralupy nad Vltavou (ME), KD Vltava, mapa, v sále
so 27.  4.  20.00-24.00  + BADYS, Rudná (PZ), mapa, v sále
so  4.  5.  17.00-21.00  Velichov (KV), Hospoda U lípy, mapa, v zahradě, při nepříznivém počasí - déšť, sněžení, mráz - na sále
pá 10.  5.  21.00-01.00  Dolní Bělá (PS), mapa, letní parket u zříceniny hradu
so 11.  5.  20.00-23.00  Beroun (BE), pivovar Medvěd, mapa, venku
pá 17.  5.  21.00-24.00  Mšec (RA), Jarní slavnost, venku
so 18.  5.  13.00-14.00  Tuchlovice (KD), letní kino, Pivní slavnosti, venku
so 18.  5.  17.45-23.00  + BENEFIT, THE SHOWER, Klatovy (KT), Lázně, „Půlstoletí na scéně + 2“, mapa, venku
pá 24.  5.  22.00-23.30  Vodňany (ST), náměstí, Rybářské dny, venku
so 25.  5.  21.00-01.00  + KAREL KAHOVEC S GEORGE & BEATOVENS Plasy (PS), Velká louka, mapa, venku
pá 31.  5.  21.00-24.00  Konstantinovy Lázně (TC), Švihák fest, venku
so  1.  6.  15.30-16.10  Osek (ST), Zámecký festival 
so  1.  6.  22.00-01.00  Březnice (PB), staré kluziště
pá  7.  6.  21.00-01.00  Újezd (BE), parket, mapa, venku
so  8.  6.  16.00-17.00  Hlohovice-Mostiště (RO), Widle fest
so  8.  6.  21.45-00.30  Roudnice nad Labem - Vědomice (LT), Bistro U sumce, Roudnický košt, mapa, venku, částečně zastřešeno
pá 14.  6.  17.05-17.55  Milovice (NB), Votvírák 
pá 14.  6.  21.30-24.00  Mladá Vožice (TA), Zámecká zahrada, mapa, venku
so 15.  6.  15.00-16.00  Milovice (NB), Votvírák Velké Přílepy (PZ), Obecní slavnost, mapa, venku
so 15.  6.  16.30-17.30 17.25-18.35  Rakovník (RA), Vítání léta v pivovaře Bakalář, mapa, venku
so 15.  6.  21.00-24.00  Bezděkov u Klatov (KT), oslava TJ Sokol
ne 16.  6.  16.30-18.00  Plzeň (PM), ŠKODALAND, Balonová show
pá 21.  6.  21.00-24.00  Kralovice (PS), náměstí, pouť
so 22.  6.  15.00-16.00  Chabařovice (UL), Sklapfest
so 22.  6.  18.30-21.00  Valdek (KD), festival, mapa, venku
ne 23.  6.  17.30-19.30  Janovice nad Úhlavou (KT), slavnost
čt 27.  6.  20.30-23.30  Plzeň (PM), Kalikovský mlýn parket, mapa, venku
pá 28.  6.  21.00-24.00  Plzeň (PM), Kalikovský mlýn Tachov (TC), bowling parket, mapa, venku
so 29.  6.  21.00-01.00  Roztoky u Křivoklátu (RA), mapa, venku
čt  4.  7.  21.00-01.00  Louny (LN), Stromovka
pá  5.  7.  21.00-01.00  Malý Bor (KT)
so  6.  7.  19.00-23.00  Velichov (KV), parket U Lípy
čt 11.  7.  19.30-22.00  Praha (AB), U krále Václava IV. 
pá 12.  7.  17.30-18.30  Český Šternberk (BN), River fest
pá 12.  7.  21.00-01.00  Příčovy (PB)
so 13.  7.  21.00-01.00  Rybník (DO), Mopedscuk
čt 18.  7.  20.00-23.00  Hracholusky (PS), restaurace Kotva
pá 19.  7.  21.00-01.00  Zaječice (BN), hospůdka Oksford
so 20.  7.  20.00-22.00  Bezdružice (TC), pivní slavnosti
čt 25.  7.  23.20-00.20  Liberec (LB), Benátská!
pá 26.  7.  20.00-22.30  Kostelec n/O (LT), Dvůr Perlová voda
so 27.  7.  21.00-01.00  Roztoky u Křivoklátu (RA)
pá  2.  8.  21.00-01.00  Čižice (PJ)
so  3.  8.  15.00-16.00  Nučice (PZ), Rockfest 2019
so  3.  8.  21.30-01.00  Staňkov (DO)
pá  9.  8.  21.00-24.00  Městec Králové (NB), koupaliště
so 10.  8.  15.30-17.00  Zvěstov (BN), Open Air
so 10.  8.  20.30-24.00  Sušice (KT)
ne 11.  8.  18.30-22.00  Makov (KT)
pá 16.  8.  20.30-24.00  Rakovník (RA), Tyršovo koupaliště
so 17.  8.  15.00-16.00  Heřmanova Huť (PS), Farák fest
so 17.  8.  21.00-01.00  Lesná (PE)
pá 30.  8.  21.00-01.00  Davle (PZ), hřiště
so 31.  8.  21.00-01.00  Plasy (PS)
pá  6.  9.  20.00-21.30  Česká Lípa (CL), hrad Lipý
so  7.  9.  20.00-22.30  Hájek (KV), obecní slavnosti
pá 13.  9.  21.00-24.00  Chodský Újezd (TC), 660 let obce
so 14.  9.  19.30-21.00  Krušovice (RA), pivovarské slavnosti
pá 20.  9.  20.00-22.00  Bílina (TP), amfiteátr
so 21.  9.  20.00-21.45  Jílové (DC), obecní slavnost
pá 27.  9.  21.00-01.00  Velký Bor (KT)
so 28.  9.  18.00-20.00  Kočvary (BE), vinobraní
pá  4. 10.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon
so  5. 10.  21.00-24.00  Stod (PJ)
pá 11. 10.  21.00-01.00  Horní Bělá (PS)
so 12. 10.  21.00-01.00  Vroutek (LN)
pá 18. 10.  21.00-23.30  Hradec Králové (HK), CC Lucie
so 19. 10.  21.00-01.00  Jelence (PB), U starýho hasiče
pá 25. 10.  21.00-01.00  Vyklantice (PE)
so 26. 10.  21.00-01.00  Deštná (JH)
ne 27. 10.  21.00-01.00  Klatovy (KT), sokolovna
pá  8. 11.  21.00-24.00  Kladno (KD), U Meisnerů
so  9. 11.  21.00-01.00  Louny (LN), KD Zastávka
pá 15. 11.  19.45-22.00  Brno (BM), Musilka
so 16. 11.  21.00-01.00  Svéradice (KT)
so 23. 11.  20.30-24.00  Nové Strašecí (RA)
pá 29. 11.  21.00-24.00  Všeruby (PS)
so 30. 11.  21.00-01.00  Svrčovec (KT)
pá  6. 12.  21.00-01.00  Luženičky (DO)
so  7. 12.  21.00-01.00  Sedlice (ST)
pá 13. 12.  21.00-24.00  Most (MO), Nový Obzor
so 14. 12.  21.00-01.00  Malá Hraštice (PB)
pá 20. 12.  21.00-24.00  Černošice (PZ), Club Kino
so 21. 12.  21.00-24.00  Plzeň (PM), Šeříkovka
st 25. 12.  20.00-01.00  Rakovník (RA), Kulturní centrum
pá 27. 12.  21.30-23.45  Praha (AB), Vagon
so 28. 12.  21.00-01.00  Sušice (KT), PDA
Začátky i konce bez záruky. Na plakáty i vstupenky někteří pořadatelé dávají jen hodinu otevření sálu. Začátek vystoupení může být až po dělostřelecké přípravě, někdy i dvě hodiny potom, co otevřou sál.

Mapa ČR použitá pro odkazy v cestovním plánu je na serveru mapy.cz. Velkými písmeny v závorkách jsou vyznačeny okresy podle čísel na autech používaných v letech 1961-2002.


     
   kresba Marcela Koko Jeřábková, 2019

Máte nějaké připomínky ?

Cestovní plán sestavuje Vláďa Hasal:
vlada01ZAVINÁČbrutus.cz
Stránku připravil :
sasa01ZAVINÁČbrutus.cz
Správa zasílacího seznamu pro tištěnou verzi cestovního plánu :
zasilaciseznamZAVINÁČbrutus.cz
Cestovní plán na tričku je ke koupi v suvenýrovém stánku

Nalezněte si vhodný spoj hromadné dopravy:

Vlaky a autobusy - Letadla - Lodě

Nemáme popletené pátky a soboty?

Cestovní plán jako spreadsheet s kontrolou dní v týdnu
OU JÉ!
home
Domů
Cestovní plán | CD | Texty | Poezie | Fotogalerie | Kronika | Historie | Návštěvní kniha | Kontakty | English version